GRM155C81A225KE44D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-10442-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-10442-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-10442-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM155C81A225KE44D
תיאור
CAP CER 2.2UF 10V X6S 0402
תיאור מפורט
2.2 µF ±10% 10V קבלי קרמיקה ‎X6S‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM155C81A225KE44D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
טולרנס
±10%