GRM155C81E105ME11D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-10015-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-10015-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-10015-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM155C81E105ME11D
תיאור
CAP CER 1UF 25V X6S 0402
תיאור מפורט
1 µF ±20% 25V קבלי קרמיקה ‎X6S‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM155C81E105ME11D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
טולרנס
±20%