GRM155D71A225ME15D | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 2.2UF 10V X7T 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 2.2 µF ±20% 10V קבלי קרמיקה X7T 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | GRM155D71A225ME15D דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±20% | עובי (מרבי) 0.022 אינץ' (0.55 מ"מ) |