GRM155D71A225ME15D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-10448-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-10448-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-10448-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM155D71A225ME15D
תיאור
CAP CER 2.2UF 10V X7T 0402
תיאור מפורט
2.2 µF ±20% 10V קבלי קרמיקה ‎X7T‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM155D71A225ME15D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±20%