GRM155D80J225KE95D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-10449-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-10449-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-10449-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM155D80J225KE95D
תיאור
CAP CER 2.2UF 6.3V X6T 0402
תיאור מפורט
2.2 µF ±10% 6.3V קבלי קרמיקה ‎X6T‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM155D80J225KE95D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
טולרנס
±10%