GRM155R61E105MA12D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-10018-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-10018-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-10018-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM155R61E105MA12D
תיאור
CAP CER 1UF 25V X5R 0402
תיאור מפורט
1 µF ±20% 25V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM155R61E105MA12D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
טולרנס
±20%