GRM188C81E475ME11D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-10023-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-10023-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-10023-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM188C81E475ME11D
תיאור
CAP CER 4.7UF 25V X6S 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±20% 25V קבלי קרמיקה ‎X6S‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM188C81E475ME11D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±20%