GRM188R72E331KW07D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-3522-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-3522-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-3522-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM188R72E331KW07D
תיאור
CAP CER 330PF 250V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 pF ±10% 250V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM188R72E331KW07D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±10%