GRM219R71E474KA88D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-11584-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-11584-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-11584-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM219R71E474KA88D
תיאור
CAP CER 0.47UF 25V X7R 0805
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM219R71E474KA88D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±10%