GRM21BC80E107ME15K
מק"ט מוצר של DigiKey
490-GRM21BC80E107ME15KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-GRM21BC80E107ME15KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-GRM21BC80E107ME15KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM21BC80E107ME15K
תיאור
CAP CER 100UF 2.5V X6S 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF ±20% 2.5V קבלי קרמיקה ‎X6S‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM21BC80E107ME15K דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±20%