GRM21BC80E107ME15K | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 100UF 2.5V X6S 0805 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 µF ±20% 2.5V קבלי קרמיקה X6S 0805 (2012 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | GRM21BC80E107ME15K דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |
טולרנס ±20% | עובי (מרבי) 0.057 אינץ' (1.45 מ"מ) |