GRM21BR61H475KE51L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-10751-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-10751-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-10751-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM21BR61H475KE51L
תיאור
CAP CER 4.7UF 50V X5R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM21BR61H475KE51L דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±10%