GRM21BR71H474KA88K
מק"ט מוצר של DigiKey
490-8319-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-8319-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-8319-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM21BR71H474KA88K
תיאור
CAP CER 0.47UF 50V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM21BR71H474KA88K דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±10%