GRM21BR72A474KA73L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-3326-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-3326-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-3326-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM21BR72A474KA73L
תיאור
CAP CER 0.47UF 100V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM21BR72A474KA73L דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±10%