GRM32EC80G227ME05L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-13973-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-13973-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-13973-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM32EC80G227ME05L
תיאור
CAP CER 220UF 4V X6S 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF ±20% 4V קבלי קרמיקה ‎X6S‎ 1210 (3225 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM32EC80G227ME05L דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
טולרנס
±20%