GRM32ER60E337ME05L | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 330UF 2.5V X5R 1210 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 330 µF ±20% 2.5V קבלי קרמיקה X5R 1210 (3225 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | GRM32ER60E337ME05L דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 85°C |
טולרנס ±20% | עובי (מרבי) 0.110 אינץ' (2.80 מ"מ) |