GRM32ER60G337ME05L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-13976-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-13976-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-13976-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRM32ER60G337ME05L
תיאור
CAP CER 330UF 4V X5R 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF ±20% 4V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 1210 (3225 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRM32ER60G337ME05L דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
טולרנס
±20%