GRT033C71C104KE01D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-GRT033C71C104KE01DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-GRT033C71C104KE01DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-GRT033C71C104KE01DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRT033C71C104KE01D
תיאור
CAP CER 0.1UF 16V X7S 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7S‎ 0201 (0603 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
GRT033C71C104KE01D דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
טולרנס
±10%