GRT033C71C104KE01D | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 0.1UF 16V X7S 0201 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 0.1 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה X7S 0201 (0603 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | GRT033C71C104KE01D דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
קיבוליות | מארז / תיבה 0201 (0603 מטרי) |
טולרנס ±10% | גודל / מידה אורך 0.024 אינץ' x רוחב 0.012 אינץ' (0.60 מ"מ x 0.30 מ"מ) |