GRT1555C1H100FA02D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-GRT1555C1H100FA02DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-GRT1555C1H100FA02DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-GRT1555C1H100FA02DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRT1555C1H100FA02D
תיאור
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRT1555C1H100FA02D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±1%