GRT21BR61H475KE13L | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 4.7UF 50V X5R 0805 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.7 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה X5R 0805 (2012 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | GRT21BR61H475KE13L דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 85°C |
יצרן | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סדרה | יישומים |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה 0805 (2012 מטרי) |
קיבוליות | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.049 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.25 מ"מ) |
טולרנס ±10% | עובי (מרבי) 0.055 אינץ' (1.40 מ"מ) |