GRT21BR61H475KE13L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-12394-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-12394-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-12394-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GRT21BR61H475KE13L
תיאור
CAP CER 4.7UF 50V X5R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GRT21BR61H475KE13L דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±10%