LLL153C70E105ME21D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-LLL153C70E105ME21DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-LLL153C70E105ME21DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-LLL153C70E105ME21DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LLL153C70E105ME21D
תיאור
CAP CER 1UF 2.5V X7S 0204
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF ±20% 2.5V קבלי קרמיקה ‎X7S‎ 1007 (2518 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LLL153C70E105ME21D דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך (גיאומטריה הפוכה)
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1007 (2518 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.020‏ אינץ' x‏ רוחב 0.039‏ אינץ' (0.50 מ"מ x‏ 1.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%