LQG15HN1N2S02D | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 1.2NH 1A 80 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1.2 nH לא מסוכך רב-שכבתי משרן 1 A 80mOhm מקס' 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LQG15HN1N2S02D דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) 80mOhm מקס' |
יצרן | Q @ תדר 8 ב-100MHz |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 6GHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 MHz |
סוג רב-שכבתי | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה 0402 (1005 מטרי) |
טולרנס ±0.3nH | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.020 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.50 מ"מ) |