LQG15HN1N2S02D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-1074-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-1074-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-1074-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQG15HN1N2S02D
תיאור
FIXED IND 1.2NH 1A 80 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.2 nH לא מסוכך רב-שכבתי משרן 1 A ‎80mOhm מקס' 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LQG15HN1N2S02D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎80mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
8 ב-100MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
6GHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 MHz
סוג
רב-שכבתי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±0.3nH