LQG15HN1N5S02D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-1075-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-1075-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-1075-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQG15HN1N5S02D
תיאור
FIXED IND 1.5NH 1A 80 MOHM SMD
תיאור מפורט
1.5 nH לא מסוכך רב-שכבתי משרן 1 A ‎80mOhm מקס' 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQG15HN1N5S02D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎80mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
8 ב-100MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
6GHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 MHz
טולרנס
±0.3nH