LQG15HN4N7C02D | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 4.7NH 700MA 160 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.7 nH לא מסוכך רב-שכבתי משרן 700 mA 160mOhm מקס' 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LQG15HN4N7C02D דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) 160mOhm מקס' |
יצרן | תדר - תהודה עצמית 6GHz |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | תדר השראות - בדיקה 100 MHz |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג רב-שכבתי | מארז / תיבה 0402 (1005 מטרי) |
השראות | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.020 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.50 מ"מ) |
טולרנס ±0.2nH | גובה - מקובע (מרבי) 0.022 אינץ' (0.55 מ"מ) |