LQG15HN4N7C02D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-15088-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-15088-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-15088-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQG15HN4N7C02D
תיאור
FIXED IND 4.7NH 700MA 160 MOHM
תיאור מפורט
4.7 nH לא מסוכך רב-שכבתי משרן 700 mA ‎160mOhm מקס' 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQG15HN4N7C02D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎160mOhm מקס'
יצרן
תדר - תהודה עצמית
6GHz
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 MHz
השראות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±0.2nH