LQG15HN4N7S02D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-1080-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-1080-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-1080-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQG15HN4N7S02D
תיאור
FIXED IND 4.7NH 700MA 160 MOHM
תיאור מפורט
4.7 nH לא מסוכך רב-שכבתי משרן 700 mA ‎160mOhm מקס' 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQG15HN4N7S02D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎160mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
8 ב-100MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
6GHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 MHz
טולרנס
±0.3nH