LQG18HN4N7S00D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-1106-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-1106-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-1106-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQG18HN4N7S00D
תיאור
FIXED IND 4.7NH 900MA 200 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 nH לא מסוכך רב-שכבתי משרן 900 mA ‎200mOhm מקס' 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LQG18HN4N7S00D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎200mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
12 ב-100MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
6GHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 MHz
סוג
רב-שכבתי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±0.3nH