LQM18DH100M70L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-LQM18DH100M70LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-LQM18DH100M70LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-LQM18DH100M70LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQM18DH100M70L
תיאור
FIXED IND 10UH 300MA 1.37 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH מסוכך רב-שכבתי משרן 300 mA ‎1.37Ohm מקס' 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LQM18DH100M70L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎1.37Ohm מקס'
יצרן
תדר - תהודה עצמית
32MHz
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
רב-שכבתי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0603
טולרנס
±20%