LQM18DH150M70L | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 15UH 10MA 2.54 OHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 15 µH מסוכך רב-שכבתי משרן 10 mA 2.54Ohm מקס' 0603 (1608 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LQM18DH150M70L דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) 2.54Ohm מקס' |
יצרן | תדר - תהודה עצמית 24MHz |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 1 MHz |
השראות | מארז ההתקן של הספק 0603 |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.063 אינץ' x רוחב 0.031 אינץ' (1.60 מ"מ x 0.80 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 80mA | מספר מוצר בסיס |