LQM18DH150M70L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-LQM18DH150M70LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-LQM18DH150M70LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-LQM18DH150M70LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQM18DH150M70L
תיאור
FIXED IND 15UH 10MA 2.54 OHM SMD
תיאור מפורט
15 µH מסוכך רב-שכבתי משרן 10 mA ‎2.54Ohm מקס' 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQM18DH150M70L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎2.54Ohm מקס'
יצרן
תדר - תהודה עצמית
24MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
80mA