LQM18DH470M70L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-LQM18DH470M70LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-LQM18DH470M70LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-LQM18DH470M70LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQM18DH470M70L
תיאור
FIXED IND 47UH 180MA 3.32 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µH מסוכך רב-שכבתי משרן 180 mA ‎3.32Ohm מקס' 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LQM18DH470M70L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎3.32Ohm מקס'
יצרן
תדר - תהודה עצמית
10MHz
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
רב-שכבתי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0603
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
20mA