LQM18DH6R8M70L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-LQM18DH6R8M70LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-LQM18DH6R8M70LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-LQM18DH6R8M70LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQM18DH6R8M70L
תיאור
FIXED IND 6.8UH 330MA 960 MOHM
תיאור מפורט
6.8 µH מסוכך רב-שכבתי משרן 330 mA ‎960mOhm מקס' 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQM18DH6R8M70L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎960mOhm מקס'
יצרן
תדר - תהודה עצמית
40MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
טולרנס
±20%