LQM18PH1R5MFRL
מק"ט מוצר של DigiKey
490-LQM18PH1R5MFRLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-LQM18PH1R5MFRLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-LQM18PH1R5MFRLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQM18PH1R5MFRL
תיאור
FIXED IND 1.5UH 800MA 288 MOHM
תיאור מפורט
1.5 µH מסוכך רב-שכבתי משרן 800 mA ‎288mOhm מקס' 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQM18PH1R5MFRL דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎288mOhm מקס'
יצרן
תדר - תהודה עצמית
100MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
240mA