LQM18PH2R2MFRL | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 2.2UH 750MA 375 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 2.2 µH מסוכך רב-שכבתי משרן 750 mA 375mOhm מקס' 0603 (1608 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LQM18PH2R2MFRL דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) 375mOhm מקס' |
יצרן | תדר - תהודה עצמית 70MHz |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 1 MHz |
השראות | מארז ההתקן של הספק 0603 |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.063 אינץ' x רוחב 0.031 אינץ' (1.60 מ"מ x 0.80 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 150mA | מספר מוצר בסיס |