LQM18PH2R2MFRL
מק"ט מוצר של DigiKey
490-LQM18PH2R2MFRLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-LQM18PH2R2MFRLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-LQM18PH2R2MFRLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQM18PH2R2MFRL
תיאור
FIXED IND 2.2UH 750MA 375 MOHM
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך רב-שכבתי משרן 750 mA ‎375mOhm מקס' 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQM18PH2R2MFRL דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎375mOhm מקס'
יצרן
תדר - תהודה עצמית
70MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
150mA