LQM18PH4R7MFRL | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 4.7UH 620MA 550 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.7 µH מסוכך רב-שכבתי משרן 620 mA 550mOhm 0603 (1608 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LQM18PH4R7MFRL דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) 550mOhm |
יצרן | תדר - תהודה עצמית 40MHz |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 1 MHz |
השראות | מארז ההתקן של הספק 0603 |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.063 אינץ' x רוחב 0.031 אינץ' (1.60 מ"מ x 0.80 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 70mA | מספר מוצר בסיס |