LQM18PH4R7MFRL
מק"ט מוצר של DigiKey
490-LQM18PH4R7MFRLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-LQM18PH4R7MFRLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-LQM18PH4R7MFRLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQM18PH4R7MFRL
תיאור
FIXED IND 4.7UH 620MA 550 MOHM
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך רב-שכבתי משרן 620 mA 550mOhm 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQM18PH4R7MFRL דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
550mOhm
יצרן
תדר - תהודה עצמית
40MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
70mA