LQM21DH220M70L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18464-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18464-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18464-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQM21DH220M70L
תיאור
FIXED IND 22UH 220MA 1.625 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µH מסוכך רב-שכבתי משרן 220 mA ‎1.625Ohm מקס' 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LQM21DH220M70L דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎1.625Ohm מקס'
יצרן
תדר - תהודה עצמית
19MHz
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
רב-שכבתי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
805
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.057‏ אינץ' (1.45‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
100mA