LQM21DH330M70L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-LQM21DH330M70LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-LQM21DH330M70LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-LQM21DH330M70LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQM21DH330M70L
תיאור
FIXED IND 33UH 200MA 2.99 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µH מסוכך רב-שכבתי משרן 200 mA ‎2.99Ohm מקס' 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQM21DH330M70L דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎2.99Ohm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
16MHz
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±20%
מארז ההתקן של הספק
805
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
80mA