LQP02HQ27NH02E
מק"ט מוצר של DigiKey
490-LQP02HQ27NH02ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-LQP02HQ27NH02ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQP02HQ27NH02E
תיאור
FIXED IND 27NH 120MA SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27 nH לא מסוכך ציפוי דק משרן 120 mA 01005 (0402 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LQP02HQ27NH02E דגמים
קטגוריה
סיכוך
לא מסוכך
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
תדר השראות - בדיקה
500 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
01005 (0402 מטרי)
סוג
ציפוי דק
מארז ההתקן של הספק
01005
השראות
גודל / מידה
אורך 0.016‏ אינץ' x‏ רוחב 0.008‏ אינץ' (0.40 מ"מ x‏ 0.20‏ מ"מ)
טולרנס
±3%