LQP02HQ2N5W02L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-LQP02HQ2N5W02LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-LQP02HQ2N5W02LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQP02HQ2N5W02L
תיאור
FIXED IND 2.5NH 450MA 200 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.5 nH לא מסוכך ציפוי דק משרן 450 mA ‎200mOhm מקס' 01005 (0402 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LQP02HQ2N5W02L דגמים
קטגוריה
Q @ תדר
14 ב-500MHz
יצרן
תדר - תהודה עצמית
9.5GHz
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
תדר השראות - בדיקה
500 MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
ציפוי דק
מארז‏ / תיבה
01005 (0402 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
01005
טולרנס
±0.05nH
גודל / מידה
אורך 0.016‏ אינץ' x‏ רוחב 0.008‏ אינץ' (0.40 מ"מ x‏ 0.20‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
סיכוך
לא מסוכך
מספר מוצר בסיס
התנגדות DC‏ (DCR)
‎200mOhm מקס'