LQP02HQ4N7H02L
מק"ט מוצר של DigiKey
LQP02HQ4N7H02L-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQP02HQ4N7H02L
תיאור
FIXED IND 4.7NH 350MA 350 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 nH לא מסוכך ציפוי עבה משרן 350 mA ‎350mOhm מקס' 01005 (0402 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQP02HQ4N7H02L דגמים
קטגוריה
Q @ תדר
13 ב-500MHz
יצרן
תדר - תהודה עצמית
6.7GHz
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
500 MHz
סוג
ציפוי עבה
טולרנס
±3%
גודל / מידה
אורך 0.016‏ אינץ' x‏ רוחב 0.008‏ אינץ' (0.40 מ"מ x‏ 0.20‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
סיכוך
לא מסוכך
מספר מוצר בסיס
התנגדות DC‏ (DCR)
‎350mOhm מקס'