LQP02HQ56NH02E
מק"ט מוצר של DigiKey
490-LQP02HQ56NH02ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-LQP02HQ56NH02ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQP02HQ56NH02E
תיאור
FIXED IND 56NH 100MA SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
56 nH לא מסוכך ציפוי דק משרן 100 mA 01005 (0402 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQP02HQ56NH02E דגמים
קטגוריה
סיכוך
לא מסוכך
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
תדר השראות - בדיקה
300 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
סוג
ציפוי דק
מארז ההתקן של הספק
01005
השראות
גודל / מידה
אורך 0.016‏ אינץ' x‏ רוחב 0.008‏ אינץ' (0.40 מ"מ x‏ 0.20‏ מ"מ)
טולרנס
±3%