LQP02TN4N7H02D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-LQP02TN4N7H02DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-LQP02TN4N7H02DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQP02TN4N7H02D
תיאור
FIXED IND 4.7NH 160MA 1.5 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 nH לא מסוכך ציפוי עבה משרן 160 mA ‎1.5Ohm מקס' 01005 (0402 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQP02TN4N7H02D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎1.5Ohm מקס'
יצרן
Q @ תדר
8 ב-500MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
6GHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
500 MHz
סוג
ציפוי עבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
טולרנס
±3%