LQP03HQ1N5B02D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-13881-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-13881-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-13881-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQP03HQ1N5B02D
תיאור
FIXED IND 1.5NH 1A 50 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 nH לא מסוכך ציפוי עבה משרן 1 A ‎50mOhm מקס' 0201 (0603 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LQP03HQ1N5B02D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎50mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
20 ב-500MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
12GHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
500 MHz
סוג
ציפוי עבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0201 (0603 מטרי)
טולרנס
±0.1nH