LQP03HQ2N7B02D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-13909-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-13909-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-13909-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQP03HQ2N7B02D
תיאור
FIXED IND 2.7NH 600MA 120 MOHM
תיאור מפורט
2.7 nH לא מסוכך ציפוי עבה משרן 600 mA ‎120mOhm מקס' 0201 (0603 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQP03HQ2N7B02D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎120mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
20 ב-500MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
9GHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
500 MHz
טולרנס
±0.1nH