LQP03TG4N7H02D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-LQP03TG4N7H02DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-LQP03TG4N7H02DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-LQP03TG4N7H02DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQP03TG4N7H02D
תיאור
FIXED IND 4.7NH 250MA 720 MOHM
תיאור מפורט
4.7 nH לא מסוכך ציפוי עבה משרן 250 mA ‎720mOhm מקס' 0201 (0603 מטרי)
מודלים EDA/CAD
LQP03TG4N7H02D דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎720mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
12 ב-500MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
6.5GHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
500 MHz
טולרנס
±3%